Pilietin iniciatyva Atmintis gyva, nes liudija

s13_2018s13_2018_2Tarptautin komisija naci ir sovietinio okupacini reim nusikaltimams Lietuvoje vertinti pakviet Lietuvos vietimo staigas, valstybs institucijas ir organizacijas bei visus geros valios mones paminti prie dvideimt septynerius metus pasiekt pilietin pergal prie agresori ir prisijungti prie pilietins iniciatyvos Atmintis gyva, nes liudija. Prie jau vienuolikt kart Lietuvoje vykstanios pilietins iniciatyvos prisijung ir Ramygalos gimnazijos bendruomen. Languose udegtos vienybs ir atminimo vakuts, simbolizuojanios gyvyb, vies, teisingum.

Ivyka

2a_spragtukas2a klass mokiniai labai ingeids, krybingi ir aktyvs skaitytojai. Mgstamiausios pradini klasi mokytojos metodininks Gerdos Navikiens aukltini knygos pasakos. Kald senelis antrokus pakviet pasiirti balet Spragtukas, sukurt pagal Hofmano pasak Spragtukas ir peli karalius.

Sausio 7 dien vaikai lanksi Vilniuje, Nacionaliniame operos ir baleto teatre. Po spektaklio antrokai pasivaikiojo po miest, pasigrojo pagrindine alies egle, ventine nuotaika alsuojaniu Gedimino prospektu. Po to linksmai laik praleido Ozo vaik laisvalaikio centre X-PLANET.

Pagerbimas

pagerbimasPanevio rajono savivaldybs meras Povilas agunis teik padkas ir dovanas Panevio rajono mokykl mokytojams, kuri parengti mokiniai 2017 metais laimjo prizines vietas regiono ir alies olimpiadose bei konkursuose. padkos rengin buvo pakviesta Ramygalos gimnazijos matematikos mokytoja metodinink Seliut Gvergdien, parengusi Panevio krato jaunj matematik 23-ios olimpiados 5 klass grups II vietos laimtoj, ms gimnazijos mokin Rok Milin.

Projektas

buk_detektyvaas2buk_detektyvaasRadvilikio rajono savivaldybs vietimo ir sporto paslaug centras kartu su Panevio rajono vietimo centru gyvendino Neformaliojo vaik vietimo finansuojam projekt Bk detektyvas, kurio tikslas skatinti mokinius geriau painti savo gimtj krat, domtis jo istorija. ygiais, kratotyriniais tyrimais, netradicinmis ugdomosiomis aplinkomis buvo pleiamas mokini akiratis, sudaromos galimybs aplankyti savo krato ymisias istorines vietas, daugiau apie jas suinoti. iuolaikiniam jaunimui yra labai svarbios naujosios technologijos, todl is projektas buvo susietas su nauja platforma bukdetektyvas.lt ir programle Bk detektyvas!. Jos autorius urnalistas, kultros antropologas, LRT televizijos laidos Istorijos detektyvai vedjas Virginijus Savukynas. Projekto dalyviai kr ikius marrutus, juos kl platform bukdetektyvas.lt. Projekto metu buvo ugdomas ne tik mokini pilietikumas, mokytoj ir mokini IKT naudojimo gdiai, bet ir propaguojamas keliavimas psiomis kaip aktyvi, kultringa ir aplink tausojanti laisvalaikio praleidimo forma. Projekte dalyvavo 307 mokiniai ir 148 mokytojai. Tarp j ir Ramygalos gimnazijos angl kalbos mokytoja metodinink Viktorija Pakeviien bei jos mokins Vakar Petrauskait (IVa) ir Dovil Barzdait (IVb). U aktyv ir krybing dalyvavim projekte jos buvo apdovanotos padkomis ir dovanomis. Mokytoja Viktorija ir dvyliktoks ypa dkingos gimnazijos muziejininkei Irenai Zubauskienei u pagalb iekant informacijos.

Kaldins dirbtuvls

kaled_dirbtuv_2017Vis gruodio mnes gimnazijos socialins pedagogs Aidos Murakiens, technologij mokytoj Astos Naulickiens ir Audriaus Kuio vadovaujami vairi klasi mokiniai savanoriavo Kaldinse dirbtuvlse. Tradicins akcijos metu pagaminta vairi kaldini egluts aisliuk, dekoracij ir dovanli. Gruodio 22 dien vyko Kaldin mug. Jos metu surinkta 130 eur. ios los pervestos Maltos ordino pagalbos tarnybai paremti.

Ivyka

menas4.menas3.menas2.menas1.Vyresniosios pradini klasi mokytojos Vilmos Kuiens aukltiniai sausio 7 dien Panevio vaik ir jaunimo teatre Menas irjo premjerin spektakl Mik Pkuotukas. Po spektaklio pirmokai grojosi ventikai papuotu miestu: aplank Laisvs aikt ir pagrindin miesto egl. Patirti spdiai atsispinds surengtoje pieini parodlje.

Ivyka spektakl

3a_spektaklisGruodio 19 dien pradini klasi mokytojos metodininks Laimos erniens aukltiniai lanksi Panevyje. 3a klass mokiniai Panevio vaik ir jaunimo teatre Menas ne tik irjo spektakl, bet ir susitiko su Kald seneliu. Su juo susitiko ir gimnazijos darbuotoj ikimokyklinio amiaus vaikuiai.