Vaik socializacijos ir poilsio stovykla Sveika, vasara!

Stovyklautojai dalyvavo estafei varybose Drss, stiprs, vikrs, aid stalo aidimus poroje, grupje. Antr stovyklos dien buvo vykdytas sveikatingumo ygis prie Auktadvario karjero. Su bendruomens slaugytoja Stanislava Subaiene vaikai ne tik kalbjo apie taisykling laikysen, bet ir atliko pratimus, padedanius j formuoti, dalyvavo viktorinoje Sveikame kne sveika siela, aid judriuosius ir imitacinius aidimus. Treioji stovyklos diena buvo skirta ivykai Krekenavos regionin park. Po piet stovyklautojai irjo kino film apie krepin Mes u Lietuv ir j aptar, dalyvavo baud metimo varybose. Ketvirta stovyklos diena buvo skirta prevencinei veiklai prie rkym, alkoholio, narkotik, vaist vartojim. Renginius organizavo gimnazijos psicholog ir socialin pedagog. Vaikams buvo surengtos orientacins sveikatingumo varybos Lobio iekojimas. Po piet vyko varytuvs tarp bri Pajudkim, pakrutkim ir sportuoti netingkim su aidimais miesto parke. Paskutin stovyklos diena buvo paskirta netradiciniams aidimams: virvs traukimui, kgliams, smiginiui, riedui ir riedleni sportui, aerobikai, lkiasvydiui. Stovykl ubaig plakat konkursas Judsiu ir bsiu sveikas, diskoteka. Stovyklos udarymo ceremonijos metu teikti apdovanojimai.