iaurs ali bibliotek savait

Pirmoji savaits diena buvo skirta garsiniam skaitymui. Pirmieji netradicin pamok rinkosi 4a ir 4b klasi mokiniai. Bibliotekinink jiems perskait itrauk vyturys i Tuvs Janson knygos Ttis ir jra. Ketvirtokai, pasiklaus itraukos, aptar knyg, kuri paskatino vaikus pagalvoti, koks j vaidmuo eimoje, kad yra svarbu skirti dmesio kitiems, kas nutinka, kai ikeliauji, o po to vl grti namo.

Antroji diena buvo skirta kelionei po iaurs ali raytoj kryb. Bibliotekinink pristat knyg parod ,,iaurs ali raytojai vaikams. Mokiniai plaiau susipaino su beveik vis kart skaitytomis Hanso Kristiano Anderseno, Astridos Lindgren, Selmos Lagerliof knygomis. Treij dien mokiniai pristat nam darb tema K a inau apie iaurs alis. Pamok metu ir po j vaikai pie tema Mano biiulis trolis . Pasiremdami informacinmis pateiktimis, mokiniai keliavo po Danij, vedij, Norvegij. Mokinuk kelionei vadovavo mokytoja Laima ernien, o mokytoja Gerda Navikien mielai pasidalino spdiais i kelions po Danij. iaurs ali bibliotek savait ubaig pieini parodos atidarymas ir apdovanojimai daugiausia pastang djusiems ir orginaliausiai pristaiusiems nam darb.

Iki nauj susitikim, paslaptingieji troliai!