4a klass edukacin ivyka

Pirmoji vadinosi Ilikimas gamtoje. Jos metu ketvirtokai susipaino su ilikimo ekstremaliose situacijose pagrindais: suinojo pagrindinius ekstremalaus ilikimo principus, moksi valdyti stres, usikurti ugn be prast ugnies krimo priemoni, suteikti pirmj pagalb, naudotis kompasu ir orientuotis gamtoje. Visas ias patirtis dalyviai gavo orientacinio komandinio aidimo metu. Antroji edukacin programa vadinosi Lego robot klas. Vaikai linksmai ir krybikai moksi fizikos, tobulino matematikos, programavimo inias, buvo skatinami krybikai iekoti nauj sprendim. Konstruodami robotus, valdomus kompiuteriu, ugdsi gebjimus dirbti komandoje, krybikum, smalsum. Pakeliui namus usuko ir prie Arimaii eero.