IIa, 8b, IIb edukacin ivyka

Atsisveikin su savo asmeniniais daiktais, pinigais, fotoaparatais ir mobiliaisiais telefonais, aprengti pilkomis sovietinmis imtasilmis, trims valandoms mokiniai pasinr tampos ir socialini keistenybi piln SSRS pilieio gyvenim. Buvo vedami labirintais, moksi usidti dujokauk, pamat, kaip atrod sovietiniais laikais rengtas Lenino kambarys, sovietins parduotuvs, sovietins mokyklos klass, gydytoj kabinetai. Skambant sovietiniams lageriams ragavo pavakarius sovietinje valgykloje. I praeities itrko gav special paymjim. Kelionje praeit mokinius lydjo ivyk organizavusios klasi vadovs Seliut Gvergdien, Laima Grikait, Orinta Gerdvilien.