Deimtokai

.Mes taip pripratom prie grai ramygaliei laimjim, kad net nesusimstom, kokia j kaina. O varovai nesnaudia, ne pirmi metai jauiamas j nirtingas alsavimas ms gimnazijos virvs traukik nugaras. Komandos senbuviai dvyliktokai jau uleido savo vietas naujiems nariams, kurie atkakli treniruoi metu ruoiasi priimti naujus ikius ir rodyti: ramygalieiai empionai.
    Didel ms gimnazijos virvs traukik komandos dal sudaro deimtokai. Jie kartu su kitais klass draugais ipild aukltoj svajon - skmingai baig deimt klasi ir, kol abiturientai gyvena brandos egzamin rezultat laukimu, jau atsim pagrindinio isilavinimo paymjimus, planuoja tolesn savo karjer.
    Pagrindinio isilavinimo paymjim teikimo ceremonij papuousi empion taur primin olimpin k Citius, altius, fortius (Greiiau, aukiau, tviriau) ir tarsi pakviet visus tobulti olimpine dvasia: greiiau - bk greitesnis, pranaesnis sporto varybose, aukiau - bk auktesns morals, tviriau - bk stipresnis, tvirtesnis kovoje su gyvenimo sunkumais ir negerovmis. is senovs graik suformuluotas tobulumo siekis turt tapti kiekvieno i ms asmenine gyvenimo filosofija...
    Deimtok aukltojos jau turi po nauj svajon. Per vasar pailsj bsimieji vienuoliktokai nuo rugsjo pirmosios prads j gyvendinti, nes jie i tos aukltini genties, kurie ipildo svajones.