Europos diena

.Geografijos mokytojos Biruts Tamokaitiens ir prancz k. mokytojos Linos Oriekiens suorganizuotame renginyje mokiniai igirdo pasakojim apie ES susikrimo aplinkybes, jos istorij. Po to Ain pasidalijo spdiais apie studijas Paryiuje, apie io miesto ymybes, o Inesa pristat mums maai pastam Pranczijos. teritorij Naujj Kaledonij. Jos paruotoje parodoje galjome grotis tos maos alies margaspalviais audiniais, papuoalais i kriaukli, kitais eksponatais. Jau ne vien kart Ramygaloje viejusi Inesa kart avjosi jos gimtinje neauganiomis pavasarinmis glmis - ten nebent tulpi kartais mato parduotuvje... Visur pas mus veinios dilgls Naujojoje Kaledonijoje, pasirodo, labai brangus maistui vartojamas augalas.
    kart Inesa atsisveikino tradiciniu kaledonietiku sakiniu: Tata bisous! (Iki pasimatymo!)