Jubiliejinis Palps teatro festivalis

.Visai gimnazijos bendruomenei nepakartojam akimirk padovanojs Palps teatro festivalis truko 3 dienas ir baigsi penktadien, balandio 26 dien. Buvo jis ne eilinis, o deimtas, jubiliejinis. Dert prisiminti, kad I-asis Palps teatro festivalis vyko dar 1996 metais. Tada ms mokykla ir usikabino: 1997, 1999, 2001, 2003, 2005, 2007, 2009, 2011.

iais metais suvaidinti 22 spektakliai, tarp kuri buvo labai spdingas nekonkursinis spektaklis, vainikavs vis jubiliejin festival - Brmeno muzikant keliu (pagal A.Ginioio ir A.Kaniavos pjes).

1a klas festivalyje dalyvavo su spektakliu Greitoji pagalba ir buvo paymta u reisrin mint. Festivalio padka ir suvenyru paskatinti D.iplys, R.iapait. 1b spektaklis Pintin obuoli iskirtas u puikiai atliktus vaidmenis ir netiktai laiming pabaig, paskatinti G.Trumpickas ir E.Garuckas. 2a klas pristat spektakl Baltoji skruzdlyt ir buvo apdovanota u spektaklio vientisum ir ibaigtum, atskirai paymta U.eponyts vaidyba, o antrok mokytoja L.ernien gavo vertinimo komisijos padk u gamtos painimo puoseljim. 2b spektaklis Miela vent apdovanotas u aismingum, paymta G.Kriauzait. 3a klas pasirod su spektakliu Karalaitis varl ir buvo pagirti u scenin judes, kaip muzikaliausias ir plastikiausias festivalio suvenyru apdovanotas A.Briinskas. 3b klas irov dmesiui pristat Plataks dien ir buvo paskatinta u reisrin sprendim, atskirai paymti I.egamogas, I.Pratusyt, A.Gudelyt, O.Marcinkeviius. 4a klass spektaklis Velniuko idaigos iskirtas u charakteringus vaidmenis, paskatinti G.Chirv, N.Paura. 4b klas dalyvavo su spektakliu Coliuk ir buvo pagirti u choreografij, atskirai paymta G.Trumpickait. Jotaini skyriaus spektaklis Batuotas katinas apdovanotas u pagarb teatro principams.

.Vertinimo komisija, kuri sudar Ramygalos gimnazijos direktorius A.Adainas, Ramygalos seninijos vyriausioji socialin darbuotoja Inga Paarskien, buvs J.Miltinio dramos teatro aktorius ir angl kalbos mokytojas Benediktas Povilaitis, Danin bendruomens nam vadov Irena ivilien, 5a klass spektakl Dovana paymjo u pagarbos ugdym. 5b klass Akmen sriuba pagirta ne tik u spektaklio vientisum ir ibaigtum, bet ir sulauk specialaus prizo u reisrin sprendim. Bendras 6a ir 6b klass spektaklis Kaliauss mirtis iskirtas u dekoracijas, atminimo suvenyru apdovanotas D.Urbonas . 7a klass spektaklyje Praoktos kurpaits vertinimo komisij suavjo okis mnesienoje. 7b klas pasirod su spektakliu Jei nutrauktum sliekui koj ir buvo iskirta u scenins erdvs pajautim. 8a klass Vaikysts sapnas apdovanotas u aismingum, paskatinti S.Liberyt, A.Katinait, E.Kardelis, E.Putrimas. 8b klass (Ne) mano siela paymta u pasirinktos temos aktualum, atskirai apdovanoti L.Ragauskas, K.Malinauskas. Ib klass spektaklis Batuota kat ikirtas u scenarij ir puikiai atliktus vaidmenis, festivalio suvenyru paskatinta N.Juozaityt. IIa klass Mlynas vilnonis kostiumlis apdovanotas u puikiai atliktus vaidmenis ir netiktai laiming pabaig, paskatinti V.Glebauskas ir K.tarolis. IIb klass spektaklis Princes ant irnio paymtas u skoning interpretacij ir subtili vaidyb, iskirti M.Adainas, R.Butkut, D.Sidorkinas, L.Gorodeckas. IIIa ir IIIb klasi 13-as butas apdovanotas u dramatikum, atminimo prizu apdovanota G.Jarait. Abiturient pristatytas spektaklis Baba Jaga vertinimo komisijos buvo paymtas u originalum vaidinant negimtja kalba, paskatinti D.Stankeviius, M.Skistimait, A.Grakauskait.

.Didiausia festivalio intriga tapo spektaklis Brmeno muzikant keliu (pagal A.Ginioio ir A.Kaniavos pjes). Jis buvo ilgiausias savo trukme ( 1 val. 15 min.), muzikaliausias, ypatingo publikos dmesio sulauks i met Palps teatro festivalio spektaklis. irovus suavjo betarpika muzikos mokytojos S.Adomaitiens suburto aunaus mokini kolektyvo (nepamirtant paminti spektaklyje vaidinusio gimnazijos direktoriaus) vaidyba. Jie nuoirdiai plojo A.Basijokaitei, E.Lipickytei, A.Nemanytei, L.Glebauskaitei, A.Raudonytei, M.Adainui, D.Kirdeikiui, L.uoliui, A.Strelinui, D.Staniuliui. Ne maiau puiks buvo kostiumai, atliktos dainos, dekoracijas papildiusios spdingos skaidrs dviejuose ekranuose. Priminsime, kad spektaklio metu mergin atliktus okius pastat okio mokytoja R.Rakaien.
    is spektaklis, kaip ir visas festivalis, dar kart parod, kad teatras nepersunkus ms gimnazist peiams. Tereikia idrsti, susitelkti ir labai labai norti. Norti ne tik patirti teatro stebukl, bet ir padovanoti j kitiems.

Kelet akimirk bei spektakli afias irkite IA.