Frankofonijos diena

.
    Taiau svarbiausia vents dalis buvo koncertas. Rajono mokykl mokiniai oko, dainavo, vaidino. Galime pasidiaugti, kad ms gimnazijos vienuoliktoki ir dvyliktoki pasirodymams tikrai neliko abejing. Simona graia pranczika tartimi padeklamavo O.Milaiaus eilrat, labai tinkant iai progai - pranczikai ir lietuvikai ras poetas Pranczijoje buvo laikomas lietuviu, Lietuvoje - pranczu.. Skambant Simonos gitarai, Neringa, Gustina ir Dovil, virtusios aviomis skrybltomis madmuazelmis, padainavo ,,Aux Champs Elysees", ijudindamos vis sal. Konkurso rengjai dalyviams pateik ir smag netiktum - koncerto pabaigoje rajono pranczakalbius pasveikino dainininkas Radi. Tiesa, pranczikai itarti jam pavyko vos kelis odius, bet ir lietuvikai atliekamos temperamentingos dainos populiariajam atlikjui peln gausyb aplodisment. Grtant namo, Ramygalos frankofonai diaugsi gautomis dovanlmis ir dalijosi mintimis apie panai prancz kalbos vent, balandio mnes vyksiani ms gimnazijoje.