Dvyliktok 100 - dienis

.
    Akt ir sporto salse vaigdnams atliktos vairios nuotaikingos procedros. Vakare dvyliktokai, j tveliai, mokytojai rinkosi baigiamj vents dal, kuri vakaro vedj buvo maikiai pavadinta Reabilitacija. Neatsitiktinai gimnazijos direktorius A.Adainas kreipdamasis abiturientus kalbjo apie ird. Jie iklaus ir nuoirdi kineziterapeui - pirmj mokytoj, V.Kuiens ir N.Navalinskens, palinkjim. lovs ikankintiems vaigdi organizmams mokytojos teik milinik porcij vitamin, vos tilpusi daili pintin. Antistresin program pristat aukltojos L.yien, I.Kanapeckien, Z.akeviien. Jos padovanojo savo aukltiniams skms sagutes ir spdingo dydio tort. vents metu dvyliktokai atidav duokl Gangnam style okiui, merginos su aukltojomis atliko Manekeni test, tie, kurie yra balsingi, bet kartais jauiasi neigirsti, turjo prog nuoirdiai ir su polkiu padainuoti, kaip visos vaigds, pagal fonogram. Individuali reabilitacijos program pristat video raas, nuvieiantis, kokias procedras atliko vaigds dvyliktokai rytinje dalyje, ko jie tikisi praleid 100 dien sanatorijoje. Oficiali vents dal abiturientai baig j odiais tariant neoficialia kalba, nuoirdiai padkodami mokytojams (u bendravimo ir bendradarbiavimo pamokas), tveliams, vienuoliktokams. IVa klass aukltojai I.Kanapeckienei buvo teiktas akvariumas (tikriausiai su auksine uvele), L.yienei sudainuota daina Mus Lina paliko, o IVb klass aukltojai Z.akeviienei paskirta speciali daina ir okis.

Kelet akimirk i renginio irkite IA.