Tolerancijos diena rikiuose

Vyresni klasi mokiniai iekojo XX amiaus istorijos pavyzdi, susijusi su netolerancija kitai tautai, religijai, rasei, aptar juos, analizavo, kokias iaurias pasekmes gali sukelti netolerancija, prieikumas kitam ir kitokiam..

i met Tolerancijos dienos idja, kuri skelb Tarptautin komisija naci ir sovietinio okupacini rim nusikaltimams Lietuvoje tirti, buvo SKTIS tai daiktas, po kuriuo, lietui lyjant, gali sutilpti keletas moni, kurie yra skirtingi, bet lietui lyjant bdami tolerantiki, stovi kartu po skiu. simbolizuojantis taik sugyvenim, pakantum, sugebjim gerbti kit asmen, kurio sitikinimai ir nuomon yra kitokie.
    .
    Lapkriio 16-osios ryte pradini klasi mokiniai papuo mokykl pai pagamintais spalvingais popieriniais Tolerancijos skiais. Uduotis vyresniesiems mokiniams buvo po skiais pritvirtinti kuo daugiau iminties laeli su graiais ir prasmingais odiais, skirtais tolerancijai, draugystei. Vliau visi rinkoms mokyklos foj, kur pirmokai ir treiokai su savo mokytoja Vaida Staneviiene parod pamokani lli teatro pasak apie vri tolerancij vienas kitam..

Minjimo metu visi ir mokiniai, ir mokytojai draugikai glaudsi po Tolerancijos skiais ir, klausydamiesi palinkjim vienas kitam, adjo stengtis bti supratingais ir tolerantikais.

Para istorijos mokytoja Dalija Zimaitien