II - asis Dainuojamosios poezijos festivalis

Bistrampolio dvare vykus dainuojamosios poezijos festival, skirt S.Mykolaiiui atminti, specialius kvietimus gavo i met laureatai venionli Mindaugo gimnazijos dainos studijos atlikjai ir prajusio festivalio nugaltojai - Vilniaus Gabijos gimnazijos kolekyvas. Jie turjo galimyb balandio 15 d. Bistrampolyje dainuoti vienoje scenoje su Gediminu Storpiriu, Domantu Razausku, Ieva Narkute, Giedriumi Arbaiausku, Artru Dubaka, Mindaugu Anceviiumi, Andriumi Bialobeskiu.

Visi atlikjai ir kolektyvai buvo apdovanoti atminimo statullmis, diplomais bei k tik ileistomis S.Mykolaiio dain ploktelmis. Ms gimnazist Jovaid Jurnait u savos krybos dainas, daugybs ovacij sulauks Kauno Maironio universitetins gimnazijos atstovas Juozapas Liaugaudas bei Kupikio Lauryno Stuokos Guceviiaus gimnazijos mokin Akvil emeryt dar gavo ir pakvietimus pasiklausyti Bistramolio dvare vykusio koncerto.

Po gimnazijoje vykusio festivalio dalyvi lauk skani staigmena tortas, u kur dkojame Jolantai iplienei. Nepaisant renginio trukms, jis paliko neidildom spd. Tikims, kad ir po dviej met susirinks ne k maiau kolektyv, kurie mus stebins dar skambesnmis dainomis ir dar puikesniu j atlikimu. Dkojame festivalio rmjams UAB ,,Niklita, UAB ,,Miden둑.

Festivalio program irkite IA, o daugiau akimirk i renginio pamatykite fotoalbume.

...