Garbi svei vienag gimnazijoje

dsc03733 Todl spalio 5 d. ms mokykl aplank Taivano ambasadorius David C.Y.Wang su mona, Seimo nar Dalia Kuodyt, Panevio rajono savivaldybs meras Povilas agunis, kultros ir vietimo skyriaus vedjas Kstutis Rimkus ir Ramygalos seninas Valdas Chirv. Jie buvo pakviesti akt sal, kurioje ms mokiniai atliko kelet muzikini krini, oko. Sveiams taipogi teko imokti kelet oki ingsneli. Vliau ambasadoriui ir jo monai buvo aprodytas ms miestelis. Apsilankymo proga ambasadorius papasakojo apie save bei apie vietimo sistem Taivane.

domu buvo tai, kad Taivane klasse mokosi apie 60 mokini, o toki klasse esani lent, kokios kabo Lietuvos mokyklose, jie atsisak prie daug met. Taivane visos klass kompiuterizuotos. Sveiai i Taivano diaugsi svetingumu ir rodomu dmesiu, o mes modernia kompiuteri klase!