Tarptautin mokytoj diena

mdi diena paskelbta tarptautine vente UNESCO iniciatyva. Ja siekiama atkreipti dmes itin svarb mokytojo darb. Kai kas galvoja, kad mokytojo darbas pavydtina profesija. Ilgos atostogos, trumpa darbo diena. Taiau i ties kasdieninis mokytojo darbas be galo varginantis, nes turi prisiimti atsakomyb u vaiko isilavinim ir pat ugdym. Kalendoriuje yra viena diena, kai atsakingiausios profesijos atstovai - mokytojai - gali pasidiaugti jiems rodomu iskirtiniu dmesiu... Tai - Mokytoj diena.

md2

Visos gls, ypsenos, dmesys priklauso jiems, ms mokytojams, kurie ne tik moko mus
    skaiiuoti ar rayti, bet ir ugdo asmenyb, mog, piliet tai kodl jie yra tokie svarbs. Deja, ne visi laiku t svarb supranta... Ms gimnazijoje jau tradicija tapo Mokytoj dien trumpai vesti mokini savivald, kai visi mokytojai uleidia savo darbo vietas abiturientams. Tiek mokiniai, tiek naujieji mokytojai - visi i uduot pasitiko labai linksmai.Vis dlto diena nebuvo i lengviausi. Gav visas mokytoj privilegijas, abiturientai privaljo prisiimti ir atsakomyb - imokyti vaikus nauj dalyk, iaikinti naujas temas. Visa tai apsunkino viena: dauguma mokini naujuosius mokytojus irjo kaip sau lygius, todl tvark klasje buvo ypa sunku palaikyti. O sudominti savo dstomu dalyku buvo dar sudtingiau...Tik maieji gimnazijos moksleiviai i karto pripaino naujuosius mokytojus ir diaugsi linksma diena. Mokiniai atlik i prievol suprato, kaip sunkiai yra udirbama mokytojo duona, ir ujaut savuosius tikruosius mokytojus. Visi laukia kit met, kada gals vl pakartoti linksm ibandym...

Para: Raimonda Buliauskait 12b kl.