Virvs traukimas 2010 m.

Geriausi rajono sportinink pagerbimas

. m. lapkriio 26 d. Panevio rajono savivaldybje buvo pagerbti 2010 met geriausi, aktyviausi rajono sportininkai bei treneriai. ventje dalyvavo ir ms gimnazijos virvs traukimo komandos nariai, buv ir dabartiniai mokiniai D. Gutauskait, T. Liberis, K. Kuyt, R. Kerbelyt, A. adeikyt, D. Klimaauskas, I. imkut, P. Galiauskasir j trener mokytoja Giedr Maelien.

dscf5300

Ramygalos gimnazija - virvs traukimo empionai!!!

3

Rugsjo 4 d. Rokikio sporto centre vyko Lietuvos virvs traukimo empionatas, kuriame dalyvavo ir ant I-osios vietos pakopos garbingaipakilo Ramygalos gimnazijos virvs traukimo komanda, dar kitaip vadinama "Ramygalos traukinuku".

Komand sudaro 6 panels ir 4 vaikinai:
    Agn adeikyt 11 kl.

Deimant Gutauskait (mokyklos absolvent)

Lauryna Vaitkut (mokyklos absolvent)

Kristina Kuyt (mokyklos absolvent)

Diana Dranseikait (mokyklos absolvent)

Giedr Osipovait (mokyklos absolvent)

Rta Kerbelyt (mokyklos absolvent)

Ivesta imkut (mokyklos absolvent)

Dainius Klimaauskas 11 kl.

Paulius Galiauskas 11 kl.

Tadas Liberis 11 kl.

Rokas Dda 8 kl.

Virvestraukimas2010

"Ramygalos traukinukas" taip pat yra net 2 kartus dalyvavs GENSB (Germany England Netherlands Switzerland Belgium) Europos jaunimo (iki 19 met) virvs traukimo empionate. Pirm kart pasirod 2008 m. vykusiame empionate Belgijoje ir um 36 viet (i 54), o 2009 m. vasar vykusiame empionate Vokietijoje - net 21 viet (i 49).
    Sveikiname empiones su pergale ir linkimeskms kitmet vyksianiame Europos virvs traukimo empionate veicarijoje!!!

Skm lydjo ne tik Ramygalos gimnazijos virvs traukimo komand, o ir j trener, kno kultros mokytoj, Giedr Maelien, besirungiani moter virvs traukimo komandos "lsmas" sudtyje."lsmas" taip pat um I-j viet. Komanda tikrai "palusi", nes laurus tiesiog "skina" jau kelerius metus i eils!!!

"Ramygalos traukinuko" trener Giedr Lietuvos moter virvs traukimo komandos sudtyje .m. rugsjo13-24 dienomisatstovaus Lietuv Pasaulio virvs traukimo empionate Piet Afrikos Respublikoje, Pretorijos mieste.

Tad linkime "lsmui" kaip reikiant "palti" ir parsiveti medalius!!!