Viktorina „Profesijų pasaulyje"

prof.pasaulyjeKad 5b klasės mokiniai kuo daugiau sužinotų apie profesijas, sausio 27 dieną gimnazijos bibliotekoje vyko viktorina „Profesijų pasaulyje“, kuriį vedė gimnazijos bibliotekininkė Daiva Leckienė. Mokiniai atliko 10 užduočių. Su didžiausiu užsidegimu raidžių labirinte ieškojo profesijų pavadinimų, rašė profesijas, prasidedančias D raide, šifravo aukštųjų mokyklų pavadinimus. Susikaupimo reikėjo įvardinant profesijas pagal knygų pavadinimus bei atliekant kitas užduotis. Viktorina „Profesijų pasaulyje“ mokiniams buvo įdomi ir suteikė naujų žinių. Suskaičiavus taškus paaiškėjo, kad geriausiai sekėsi Evaldui Leckui, jis iškovojo I vietą ir tapo viktorinos nugalėtoju. II vietą laimėjo Evelina Stumbrytė, III vietą - Erika Krauzaitė ir Gabrielė Mešinskaitė, surinkusios po lygiai tašką. Laimėtojai apdovanoti padėkomis.