Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

bibl.savaiteVisos mūsų gimnazijos pradinės klasės dalyvavo lapkričio 9-15 dienomis vykusios Šiaurės šalių bibliotekų savaitės skaitymuose miesto bibliotekoje. Šiemet Šiaurės šalių bibliotekų savaitei pasirinkta tema - draugystė, kuri yra vienas svarbiausių tarpusavio santykių. Draugystė tiesia tiltus tarp žmonių, tarp šalių.

Literatūra siūlo draugystę su knygų herojais, draugystę tarp knygos ir skaitytojo. Bibliotekininkė Audronė Kaupienė su vaikais skaitė ištrauką iš Maria Parr knygelės „Vaflinė širdelė“, mažiesiems - „Peliukas Lukas nenori dalintis“.

Gimnazijos pradinukai dėkingi miesto bibliotekos vedėjai Marytei Čeponienei už gražią draugystę ir bendradarbiavimą, o bibliotekininkei Audronei Kaupienei - už įtaigų gyvą žodį.