Vaikų linija

Pamokų laikas

 • 8.00—8.45
 • 8.55—9.40
 • 9.50—10.35
 • 11.00—11.45
 • 12.00—12.45
 • 12.55—13.40
 • 13.50—14.35
 • Nuorodos

  Skaitiklis

  

  Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

  bibl.sav.bibl.sav.2Balandžio 23-29 dienomis mūsų gimnazijos bibliotekoje vyko renginiai, skirti Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei paminėti. Jų tikslas - parodyti bibliotekos svarbą ugdant informacinio raštingumo gebėjimus. Renginių ciklas „Biblioteka: informacija ir žinios - kiekvienam“ buvo skirtas pradinių klasių mokiniams.

  Apsilankiusius 1a, 2a, 3a, 3b, 4b klasės mokinius bibliotekininkė supažindino su pačia biblioteka: jos paskirtimi ir funkcijomis, mokiniams skirtų knygų laikymo vieta ir išdėstymu, knygų įvairove, pagrindiniais ir papildomais knygų elementais, informacijos paieškos būdais. Buvo parengta vaikiškų knygų paroda, o kiekvienai klasei numatyta skirtinga praktinė veikla. Pirmokai piešė biblioteką, turėjo surasti lentynas, kuriose yra knygelės mažiesiems. 2a klasės mokiniai dalyvavo viktorinoje „Mes iš H. K. Anderseno pasakų“. Daugiausiai skaitomų ištraukų atspėjo Rūta Malciūtė. Jai buvo įteikta atminimo dovanėlė. Kiekvienas 4b klasės mokinys „augino“ knygų medį su vaikų rašytojų pavardėmis. Ketvirtokų medeliai pražydo rašytojo parašytų knygų pavadinimų žiedlapiais. Žydintį medelių sodą pagyvino ir 3b klasės sukurtas šimtakojis su vaikų rašytojų pavardėmis. 3a klasės mokiniai susipažino su pagrindiniais knygos elementais, knygų įvairove (žinynais, žodynais, enciklopedijomis) ir puikiai atliko užduotį: savarankiškai pasirinkę knygas, vaikai jas peržiūrėjo ir teisingai nusakė knygų turinį, įvardino, kokios tai knygos. Visą savaitę vykę renginiai priminė, jog biblioteka - tai tikrai ta erdvė, kurioje žinios ir informacija laukia kiekvieno ateinančio.

  Be „Ramygalos gimnazijos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu