Virvs traukimas 2014 m.

Virvs traukik startai

virve_2014Ms gimnazijos virvs traukik komandos vadov Giedr Maelien organizavo savait trukusi sporto stovykl Moltuose. Ji buvo skirta pasiruoti tarptautinms virvs traukimo varyboms GENSB, kurios iemet rugpjio 2225 dienomis vyko Anglijoje, Folkestono mieste. Tarp 39 turnyre dalyvavusi komand ramygalieiai um 5 viet, bendroje skaitoje aplenkdami varovus i Anglijos, Vokietijos, kotijos, Olandijos. Puikiai pasirodiusi Ramygalos gimnazijos komand sudar Graina Stanikait, Danielius etokas, Deividas Kirdeikis, Kornelija ermuknyt, Aurimas Voika, Petras Gudelis, Vytautas Aleknaviius, Simonas Maelis, Dovydas Rakauskas, Klaidas tarolis, Dovil Adainait.

Rugsjo 6 dien gimnazijos virvs traukikai dalyvavo Lietuvos virvs traukimo empionato IV etape Rokikyje. Per vasar labai sustiprjusi ms komanda iame etape nutrauk iauli rajono Mekuii komand, bet bendroje skaitoje pritrko tak, kad ramygalieiai bt pirmi.

XXI festivalis Sportas visiems

virve_2014_1Gegus 31 dien Palangoje vykusiame tradiciniame festivalyje Sportas visiems dalyvavo ir ms gimnazijos mokiniai, atstovaujantys Ramygalos gimnazijos jaunimo ir klubo lsmas moter virvs traukimo komandoms, kurias treniruoja kno kultros mokytoja Giedr Maelien. Lieka tik pasidiaugti, kad pirmas vietas ikovojo moter virvs traukimo komanda ir kvadrato komanda, kuriose buvo Dovil Adainait (IVb), Graina Stanikait (IIIa), Kornelija ermuknyt (IIIb), Giedr Maelien. II viet laimjo kvadrato komanda, kurioje aid Deividas Kirdeikis (IIIb), Vilius Glebauskas (IIIa), Vytautas Aleknaviius (Ib), Aurimas Voika (IIb), Klaidas tarolis (IIIa), Simonas Maelis (IIa), Danielius etokas (IIIa). Virvs traukimo rungtyje ie vaikinai um III viet.

Lietuvos mokini olimpinio festivalio bendrojo ugdymo mokykl virvs traukimo finalinse varybose um II viet.

virve_2014_2Balandio 24 dien gimnazijos stadione vyko 20132014 mokslo met Panevio rajono mokini olimpinio festivalio gimnazij, vidurini ir pagrindini mokykl virvs traukimo varybos. J tikslas populiarinti virvs traukimo sporto ak tarp rajono moksleivi, iaikinti geriausias gimnazij, vidurini ir pagrindini mokykl virvs traukimo komandas. Varyb organizavimu rpinosi gimnazijos kno kultros mokytoja metodinink Giedr Maelien.

Ms gimnazijos virvs traukik komandos nariai: Dovil Adainait (IVb), Vilius Glebauskas (IIIa), Graina Stanikait (IIIa), Danielius etokas (IIIa), Klaidas tarolis (IIIa), Simonas Maelis (IIa), Petras Gudelis (IIb), Aurimas Voika (IIb), Vytautas Aleknaviius (Ib), Dovydas Rakauskas (8b) eilin kart parod tikr sportin charakter ir pelnytai um I viet. Smilgi vidurins mokyklos komanda um II viet. Treti buvo virvs traukikai i Berin pagrindins mokyklos.

empionai!!!

virve_2014_3Kovo 29 dien Panevio lengvosios atletikos maniee ms gimnazijos virvs traukik komanda, vadovaujama kno kultros mokytojos Giedrs Maeliens, eilin kart (!!!) ms vis diaugsmui ir varov nusivylimui tapo Lietuvos udar patalp virvs traukimo empionato nugaltojais. Sveikiname Dovil Adainait (IVb), Regimant Barzd (IIIa), Vili Glebausk (IIIa), Grain Stanikait (IIIa), Danieli etok (IIIa), Klaid tarol (IIIa), Petr Gudel (IIb), Aurim Voik (IIb), Vytaut Aleknavii (Ib), Dovyd Rakausk (8b) ir j nenuilstani trener!