Virvs traukimas 2013 m.

Geriausi rajono sportinink pagerbimo renginys

virve2013Geriausi rajono sportinink pagerbimo renginyje u pasiektus aukiausius rezultatus tarptautinse ir alies varybose gruodio 19 dien dalyvavo gausi kno kultros mokytojos metodininks Giedrs Maeliens treniruojama ms gimnazijos jaunimo miri komanda. Ji skmingai veik keturis etapus ir tapo 2013 met Lietuvos virvs traukimo empionato nugaltoja. Renginio dalyviams ikilming vents nuotaik sukurti padjo Ramygalos gimnazijos choreografins grups okjos, kurioms vadovauja Renata Rakaien.

Lietuvos empionai!

virve2013_1Kai tavo dvasios laivas riasi materijos rif, sutrupa rifas. (Richard Bach) 2013 met rugpjio 2226 dienomis labai vaizdingame Vokietijos Mhnesse mieste vykusiame tarptautiniame GENSB turnyre trupjo vokiei, ved, belg virvs traukik rifas. Tarp 36 turnyre dalyvavusi komand ramygalieiai um 6 viet. Vis vasar trukusi atkakli treniruoi metu Graina Stanikait, Kornelija ermuknyt, Dovil Adainait, Regimantas Barzda, Klaidas tarolis, Danielius etokas, Vilius Glebauskas, Marius Adainas, Deividas Kirdeikis stat savo dvasios laiv. Molt rajono mik apsuptyje komandos trener Giedr Maelien organizavo sporto stovykl, kur sportininkai stengsi sustiprti fizikai ir dvasikai, psichologikai nusiteikti tarptautiniam met startui. Rugpjio 31 dien Lietuvos virvs traukimo empionato IV etape Rokikyje jie utikrintai tapo empionais.

Deimtokai

virve2013_2Birelio 22 dien Vilniuje, prie Baltojo tilto, Olimpins dienos vents metu vyko VIII Lietuvos mokini olimpinio festivalio udarymas ir prizinink apdovanojimai. Sostinje rinkosi stipriausios alies mokykl komandos. vent atsiimti pelnyto apdovanojimo buvo pakviesti ir ms gimnazijos virvs traukikai. Taiau tuo metu empion komanda skynsi keli nauj pergal jie dalyvavo Lietuvos virvs traukimo lauke empionato antro etapo varybose Panevyje, kur ikovojo I viet.

Mes taip pripratom prie grai ramygaliei laimjim, kad net nesusimstom, kokia j kaina. O varovai nesnaudia, ne pirmi metai jauiamas j nirtingas alsavimas ms gimnazijos virvs traukik nugaras. Komandos senbuviai dvyliktokai jau uleido savo vietas naujiems nariams, kurie atkakli treniruoi metu ruoiasi priimti naujus ikius ir rodyti: ramygalieiai empionai.

Didel ms gimnazijos virvs traukik komandos dal sudaro deimtokai. Jie kartu su kitais klass draugais ipild aukltoj svajon - skmingai baig deimt klasi ir, kol abiturientai gyvena brandos egzamin rezultat laukimu, jau atsim pagrindinio isilavinimo paymjimus, planuoja tolesn savo karjer.

Pagrindinio isilavinimo paymjim teikimo ceremonij papuousi empion taur primin olimpin k Citius, altius, fortius (Greiiau, aukiau, tviriau) ir tarsi pakviet visus tobulti olimpine dvasia: greiiau - bk greitesnis, pranaesnis sporto varybose, aukiau - bk auktesns morals, tviriau - bk stipresnis, tvirtesnis kovoje su gyvenimo sunkumais ir negerovmis. is senovs graik suformuluotas tobulumo siekis turt tapti kiekvieno i ms asmenine gyvenimo filosofija...

Sportas visiems 2013

virve2013_3Birelio 12 dienomis Palangoje 20-j kart vykusioje masikiausioje Lietuvoje sporto ventje Sportas visiems 2013 dalyvavo ir ms gimnazijos atstovai. Apie 4000 sporto entuziast i visos Lietuvos rungsi tinklinio, regbio, lkiasvydio, rankinio, kvadrato, palestros bgimo, baliontinklio, virvs traukimo, 1, 2 ir 10 km bgimo pajriu, 3 prie 3 krepinio, smiginio, rank lenkimo, baud mtymo, petanks, audymo, slalomo su kamuoliu, iaurietiko jimo, dvirai vairavimo, futbolo ir svarmens mtymo, gimnastiados, futbolo 5 prie 5, tinklinio varybose. Pirm kart renginio program buvo traukti papldimio tenisas ir grind riedulys.

Virvs traukime ms vaikin komanda ikovojo III viet. Miri kvadrato komanda um II viet.

Ir Mekuiiuose jie vl pirmi!

virve2013_4Ms gimnazijos virvs traukikai darosi maloniai nuspjami. Gegus 5 dien Mekuiiuose (iauli rajonas) vykusiose 20122013 mokslo met Lietuvos mokini olimpinio festivalio virvs traukimo finalinse varybose ikovojo I viet. empion komand sudar: Rokas Dda (IIb), Marius Adainas (IIb), Arminas Baltrnas (IVa), Graina Stanikait (IIa), Klaidas tarolis (IIa), Mindaugas Kerulis (IVa), Mindaugas Stuogis (IVa), Deividas Kirdeikis (IIb), Dovil Adainait (IIIb), Gustina Jarait (IIIb).

Sveikiname nugaltojus!

virve2013_5Balandio 7 dien Tarptautiniame uolo virvs traukimo turnyre svorio kategorijoje iki 560 kg ms gimnazijos komanda, kuri sudar Rokas Dda (IIb), Arminas Baltrnas (IVa), Mindaugas Stuogis (IVa), Mindaugas Kerulis (IVa), Graina Stanikait (IIa), Dovil Adainait (IIIb), Danielius etokas (IIa), Lukas Ragauskas (8b), Janina ambarauskait (IIIb), um I viet. Kita ramygaliei komanda, kuri sudar Marius Adainas (IIb), Regimantas Barzda (IIa), Vilius Glebauskas (IIa), Deividas Kirdeikis (IIb), Kornelija ermuknyt (IIb), Odeta elnyt (IIIa), Gustina Jarait (IIIb), Arminas Kisielius (8b), Klaidas tarolis (IIa), um III viet. Svorio kategorijoje MIX iki 640 kg bendroje komandoje su sporto klubo uolas vyrais Graina Stanikait, Dovil Adainait, Gustina Jarait, Kornelija ermuknyt taip pat ikovojo III viet. Ir Rokas Dda vyr svorio kategorijoje iki 680 kg kartu su uolo" vyr komanda diaugsi III vieta.

Valio empionams!

virve2013_6Ms gimnazijos virvs traukikai, vadovaujami kno kultros mokytojos Giedrs Maeliens, ir vl buvo labai patraukls. Kovo 10 dien Kaune jie, nepabijokim to odio, eilin kart Lietuvos virvs traukimo udarose patalpose empionate (svorio kategorija 560 J) um I viet. Valio empionams: Rokui Ddai, Mariui Adainui, Arminui Baltrnui, Mindaugui Stuogiui, Mindaugui Keruliui, Klaidui taroliui, Regimantui Barzdai, Grainai Stanikaitei, Dovilei Adainaitei ir j trenerei Giedrei!