Meninis skaitymas 2014 m.

12 ir 34 klasi mokini meninio skaitymo konkursas

meninis2014Siekiant ugdyti mokini krybikum, pilietikum, puoselti meninio odio suvokim, gimnazijos muziejaus ekspozicij salje vyko Kristijono Donelaiio 300-osioms gimimo metinms skirtas 12 ir 34 klasi mokini meninio skaitymo konkursas Jau saulel vl atkopdama budino sviet...

12 klasi grupje I viet um Modestas Raila (2a), II viet Vilt erniut (1a), III viet Ugn Indriukait (2a).

34 klasi grupje visas prizines vietas um 3a klass skaitovai: I viet Ugn Volkovait, II viet Ugn eponyt, III viet Evelina Petraviit.

Gimnazijos direktorius Algis Adainas teik nugaltojams padkas ir atminimo dovanles knygas.

meninis2014_1Balandio 22 dien Velio gimnazijoje vyko Panevio rajono 14 klasi mokini meninio skaitymo konkursas Jau saulel vl atkopdama budino sviet, skirtas K. Donelaiio 300-osioms gimimo metinms paminti. Ms mokyklai atstovavo Vilt erniut (1a), Modestas Raila (2a), Evelina Petraviit (3a), Ugn Volkovait (3a). Jie deklamavo po 2 eilraius apie pavasar. Skm lydjo 2a klass mokin Modest Rail jis tapo nugaltoju.

Meninio skaitymo konkursas

meninis2014_2Sausio 30 dien gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas, skirtas Kristijono Donelaiio 300-osioms gimimo metinms. Konkurse dalyvavo 22 dalyviai (i j tik 2 berniukai).

Gausi buvo 5-8 klasi grup - 18 dalyvi, I-IV gimnazijini klasi grupje 4. Skaitovai rinkosi itraukas i K.Donelaiio poemos Metai, S.Gedos, J.Erlicko, Maironio eilraius. Dalyviams ruotis konkursui padjo lietuvi kalbos mokytojos A.Brazdionien, R.ernogaien, D.sinait.

5-8 klasi grupje I viet um G.Chirv (5a), II viet V.Juznait (5a), III viet R.Ulyt (5b).

I-IV klasi grupje I vieta paskirta L.Glebauskaitei (IIa), II vieta J.ambarauskaitei (IVb), III vieta R.Kaupaitei (IIIb).

Konkurso dalyviams teikti padkos ratai, nugaltojams - atminimo dovanls.

Pirmsias vietas umusios Gabija Chirv (5a) ir Laura Glebauskait (IIa) savo jgas imgins Panevio rajono mokini meninio skaitymo konkurse, kuris vyks vasario mnes.