Fotografijų paroda „Laukimas“

paroda_laukimasGimnazijos bibliotekoje veikia fotografijos būrelio „Pasaulis per objektyvą“, kuriam vadovauja mokytoja V. Paškevičienė, paroda „Laukimas“. Joje pristatyti būrelio narių: J.Fedorkino (8a), D.Grabauskaitės (IIa), B.Kisieliūtės (IIb), E.Lipickytės (IIa), A.Nemanytės (IIa), R.Samsonaitės (IIa) - foto darbai. Kviečiame apsilankyti!

Laukti tinkamo laiko, pirmo žingsnio, vėsos kaitrią dieną, šilumos speigams siaučiant, šventės netikėtumo, Kalėdų stebuklo, protingo žodžio, guodžiančio žvilgsnio, ką tik nupjautos žolės kvapo, paukščių sugrįžimo, ramaus vakaro, gero oro, šviežios duonos riekės, rytinio kavos puodelio, draugo apkabinimo...

Laukti - gyventi.