Viktorina „Profesijų pasaulyje“

profesiju_pasaulyjeKad 5-6 klasių mokiniai kuo daugiau sužinotų apie profesijas, balandžio 9 dieną gimnazijos bibliotekoje vyko viktorina „Profesijų pasaulyje“, kurią organizavo ir vedė gimnazijos bibliotekininkė, profesinio informavimo, orientavimo ir konsultavimo darbo grupės vadovė Daiva Leckienė.

Kiekvienai klasei atstovavo komanda, susidedanti iš 5 narių. Komandų pavadinimai buvo susiję su profesijomis: „Veterinarai“ (5a), „Žurnalistai“ (5b), „Muzikantai“ (6a), „Gydytojai“ (6b). Kad būtų išaiškinta sumaniausia komanda, mokiniams teko atlikti net 9 užduotis. Su didžiausiu užsidegimu raidžių labirinte jie ieškojo profesijų pavadinimų, rašė profesijas, prasidedančias „D“ raide, šifravo aukštųjų mokyklų pavadinimus, linksmai ir išradingai įvardijo profesijas pagal knygų pavadinimus, noriai atliko ir kitas užduotis, bendravo ir bendradarbiavo tarpusavyje. Viktorina „Profesijų pasaulyje“ mokiniams buvo įdomi ir suteikė naujų žinių apie profesijas.

Suskaičiavus taškus paaiškėjo, kad geriausiai sekėsi „Muzikantų“ (6a) komandai. Jie iškovojo I vietą ir tapo viktorinos nugalėtojais. II vietą laimėjo „Gydytojų“ (6b) komanda, III vietą - „Žurnalistų“ (5b) komanda. Visos viktorinoje dalyvavusios komandos buvo apdovanotos padėkomis ir prizais.